2 min

Celtniecības produktu ražotājs “Saint-Gobain” – 350 iemesli ticēt nākotnei!

350 jubileja
350 jubileja

2015.gada oktobrī celtniecības produktu ražošanas uzņēmums “Saint-Gobain” atzīmēja savas pieredzes 350. gadadienu. Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē pulcējot nozares pārstāvjus, sadarbības partnerus, esošos un bijušos darbiniekus, tika godināti spēcīgā franču izcelsmes uzņēmuma sasniegumi Latvijā un pasaulē.

Jānis Ankipāns, “Isover” un “Gyproc” zīmolu vadītājs, un Māris Linde, “Weber” zīmola tirdzniecības vadītājs svinīgajā uzrunā izcēla uzņēmuma stabilās vērtības, mērķtiecīgo izaugsmi, kā arī klientu un darbinieku mijiedarbību, kas iedvesmo neatlaidīgi virzīties pa panākumu ceļu.

Par pasākuma muzikālo noformējumu franču stilā rūpējās Ineta Rudzīte un grupa “Sympathique”, savukārt Olgas Žitluhinas audzēkņu jutekliskais priekšnesums savijās ar uzņēmuma mūsdienīgo, uz inovācijām tendēto filosofiju.

„Saint-Gobain” savu darbību Latvijā uzsāka 1993. gadā, iepazīstinot klientus ar zīmola „Isover” produktiem, kuram 2005. gadā sekoja zīmoli „Gyproc” un 2008. gadā „Weber”. Jāatzīmē, ka „Gyproc” un „Weber” (iepriekš ar nosaukumu „Maxit”) celtniecības produkti Latvijas tirgū bija zināmi pirms pievienošanās „Saint-Gobain” grupai. Šobrīd uzņēmuma Latvijas filiāle nodarbina 29 cilvēkus, pārstāvot tādus zīmolus kā “Ecophon”, “Gyproc”, “Isover”, “Weber” un “Autover”.un nodrošinot “Saint-Gobain” produktu pieejamību vairāk nekā 100 tirdzniecības vietās Latvijā. Birojs un noliktava atrodas Rīgā, Daugavgrīvas ielā 83.

SIA “Saint Gobain Celtniecības produkti” 2012.gada neto apgrozījums bija 8 830 435, 2013.gadā - 9 878 284, bet 2014.gadā sasniedzis teju 12 miljonus jeb 11 844 342 eiro.

„Saint-Gobain” ir viens no pasaules līderiem būvmateriālu ražošanā, kas šogad svin uzņēmuma dibināšanas 350. jubileju. Kopš uzņēmuma izveidošanas 1665. gadā, „Saint-Gobain” nerimstoši ir ieguldījis inovācijās, lai izveidotu ilgtspējīgus produktus un risinājumus, kas samazina ietekmi uz vidi, palielina energoefektivitāti un komfortu ēkās. Savas 350 gadu vēstures laikā „Saint-Gobain” ir izaudzis par starptautisku uzņēmumu, kura vērtībām seko un mērķus īsteno filiāles 64 pasaules valstīs.

“Saint-Gobain” ražotie produkti izmantoti Latvijas un pasaules mēroga objektos, piemēram, Rīgas Doma Baznīcā, Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā, Latvijas Valsts ieņēmumu dienesta ēkā, Latvijas mākslas muzejā, Mākslas muzejā "Rīgas Birža", Cēsu ugunsdzēsēju depo, Arēnā Rīgā, Skanstes virsotnēs, Luvrā un Eifeļtornī Parīzē, Brīvības statujā Ņujorkā, Tauera tiltā Londonā un citos.