Mūsu eksperti

Mūsu eksperti

Mūsu ilgtspējas eksperti var palīdzēt Jūsu projektu īstenošanā. Uzziniet vairāk par viņu kompetences jomām zemāk.

Vai jūs plānojat LEED platīnu savam projektam? Vai Jums ir nepieciešams atbalsts no DGNB konsultanta jūsu videi draudzīgas ēkas koncepcijai? Vai jūs meklējat EPD izolācijas izstrādājumam? Vai vēlaties ģipškartonu ar mazāk nekā 3 kg CO2 uz vienu kvadrātmetru savai ēkai? Vai meklējat partneri, kas var palīdzēt sasniegt oglekļa un apkārtējās vides ekonomikas mērķus?

Administrācija

Ingrida_contac

INGRIDA KEMĖŠIENĖ

Personāla vadītāja Latvijā un Lietuvā

+370 61004708

Ingrida.Kemesiene@saint-gobain.com

Janis_contact

JĀNIS ANKIPĀNS

Ecophon vadītājs Baltijas valstīs

+371 67323803

Janis.Ankipans@saint-gobain.com

Inara_contact

INĀRA ENIKOVA

Biznesa kontroliere

+371 67805399

Inara.Enikova@saint-gobain.com

Normunds_contact

NORMUNDS MITKO

Uzņēmuma vadītājs Latvijā

+371 67892783

Normunds.Mitko@saint-gobain.com

Jana_contact

JANA ZAŠČERINSKA

Mārketinga un komunikāciju vadītāja

+371 67500131

jana.zascerinska@saint-gobain.com

Brand_350x260_malin

MALIN DALBORG

Gyproc Ilgtspējas koordinatore Ziemeļvalstīs

Malin.Dalborg@saint-gobain.com

daniel_rasmus_350x260

DANIEL OLAUSSON UN RASMUS EKBERG

Ecophon Ilgtspējas eksperti

daniel.olausson@ecophon.se

Rasmus.Ekberg@ecophon.se