Sīkdatņu politika

Kad Jūs apmeklējiet mūsu Vietni, mēs izmantojam sīkdatnes, lai atcerētos jūsu uzstādījumus un izvēles, tādējādi atvieglojot Jums navigāciju mūsu Vietnē. Jūs varat atteikties no sīkdatņu saglabāšanas savā pārlūkprogrammā.  Sīkdatnes neļauj mums Jūs identificēt, tās nav saistītas ar jūsu vārdu, adresi, e-pastu vai tamlīdzīgu informāciju, bet tiek izmantotas, lai iegūtu informāciju par lapām, kuras esat apmeklējis mūsu Vietnē, laiku un datumu, kad esat veicis vizīti u.t.t.

Zemāk atradīsiet sarakstu ar sīkdatnēm, kuras izmanto Saint-Gobain.com un to mērķiem:

 

Sīkdatņu pamatiestatījumi

Jūs varat izmantot Jūsu pārlūka iestatījumus, lai kontrolētu sīkdatnes, kas tiek izvietotas Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē.

Analytics sīkdatnes Saint-Gobain vietnē

Šī vietne izmanto "Google Analytics", tīmekļa analītikas pakalpojumu, ko sniedz "Google, Inc" ("Google"). Informācija, ko šī sīkdatne ģenerē par Jūsu šīs vietnes lietojumu (ieskaitot Jūsu IP adresi), tiks nosūtīta uz "Google" serveriem ASV un tiks tur glabāta. "Google" izmantos šo informāciju, lai novērtētu Jūsu vietnes lietojumu, apkopotu ziņojumus par vietnes darbībām vietnes vadītājiem un sniegtu citus pakalpojumus saistībā ar vietnes darbībām un interneta lietojumu. "Google" var nosūtīt šo informāciju trešajām personām, kad tas ir nepieciešams likuma ietvaros vai ciktāl trešās personas apstrādā šos datus "Google" vārdā. "Google" nekad nesaistīs Jūsu IP adresi ar citiem datiem Google turējumā. Jūs varat attiekties no sīkdatņu uzstādīšanas, izvēloties attiecīgos iestatījumus Jūsu pārlūkā, taču atcerieties, ka tādā gadījumā Jūs varat nepiekļūt pilnai šīs vietnes funkcionalitātei. Izmantojot šo vietni, Jūs dodat atļauju "Google" datu apstrādei saistībā ar Jums tādā veidā un tādiem mērķiem, kas norādīti augstāk.

Sīkākai informācijai par "Google Analytics" sīkdatnēm, spiediet šeit.

Cita alternatīva, lai deaktivētu "Google Analytics", ir uzstādīt nelielu spraudni ko "Google" iesaka galvenajiem pārlūkiem.

Datu vākšana vietnē

Katrs šīs Vietnes apmeklētājs, kas sniedz informāciju Compagnie de Saint-Gobain piešķir pēdējam pilnas pārsūtīšanas tiesības saistībā ar šo informāciju un pilnvaro to izmantot jebkādām vajadzībām pēc tā izvēles. Tādējādi sniegtā apmeklētāju informācija tiks uzskatīta par nekonfidenciālu, tai jābūt precīzai un likumīgai, un tā nedrīkst skart trešo personu intereses.
Precīzāk attiecībā uz personīgajiem datiem, kas savākti Vietnē, apmeklētāji ir informēti, ka Vietne izmanto vairākas apstrādes darbības, kuru mērķis ir nodrošināt komunikāciju un informācijas apmaiņu ar apmeklētājiem.

Šīs apstrādes darbības īpaši dod iespēju:

  • Atbildēt uz rakstiskiem pieprasījumiem no apmeklētājiem dažādās tam paredzētās sadaļās,
  • Pārsūtīt apmeklētājiem viņu pieprasītos dokumentus (it sevišķi finansiāla rakstura dokumentus),
  • Pārvaldīt apmeklētāju reģistrāciju apmeklēt finansiālas tikšanās, ko organizē Compagnie de Saint-Gobain,
  • Pārvaldīt darba pieteikumus, vai tie atbilst Vietnē publicētajiem darba piedāvājumiem, vai nē.

Savāktie dati:

  • Nāk tikai no attiecīgā apmeklētāja to brīvprātīgas ierakstīšanas,
  • Ir paredzēti tikai iekšējai lietošanai un ir vērsti uz tiem, kas ir atbildīgi par apmeklētāju pieprasījumu apstrādi,
  • Tiek paturēti tikai tik ilgi, cik nepieciešams, lai veiktu augstāk izskaidrotās darbības.

Saskaņā ar 1978. gada likumu Nr. 78-17 attiecībā uz informāciju tehnoloģiju, datnēm un brīvībām, kas izmainīts ar 2004. gada 6. augusta likumu Nr. 2004-801, jebkurai personai, kas vēlas izmantot savas piekļuves, labošanas, dzēšanas vai iebilšanas tiesības, vajadzētu sazināties ar sekojošo nodaļu:

Compagnie de Saint-Gobain - Communications Department

Les Miroirs - 18, avenue d'Alsace - 92096 La Défense Cedex - FRANCE

Fax: + 33 (0)1 47 62 52 07

Back top