Jonas Christensson
Labu iekštelpu vidi veido laba gaisa kvalitāte, patīkama temperatūra, laba skaņas vide un laba apgaismojuma kvalitāte. Visiem šiem faktoriem ir jābūt līdzsvarotiem un piemērotiem cilvēku vajadzībām.
Saint-Gobain Ziemeļvalstu un Baltijas valstu Komforta attīstītājs

Komforta koncepti

Saint-Gobain ir izstrādājis konceptus, kas paaugstina ēkas kvalitāti, kā arī uzlabo iekštelpu vidi, tādējādi norošinot labklājību un veselīgu vidi cilvēkiem.

Multi Comfort koncepts

Multi Comfort ir visaptverošs risinājums, kas balstīts uz pasīvās ēkas standartu. To izmanto, lai uzlabotu komfortu un ilgtspējību jaunām ēkām, kā arī māju, biroju, skolu, slimnīcu un citu ēku renovācijai tādā veidā, kas cilvēkiem uzlabotu komfortu, veselību un labklājību.

                 

Multi comfort by saint gobain


Multi Comfort ir balstīts uz noteiktiem parametriem, kas objektīvi mēra komforta līmeni dažādu veidu ēkās. Lai ēka atbilstu Multi Comfort kritērijiem, tai:

  • Jābūt veidotai atbilstoši Multi Comfort standartiem ar norādītajiem Saint-Gobain produktiem
  • Jāatbilst būvniecības veiktspējas mērījumiem, ko veic trešā puse
  • Jāatbilst noteiktiem veiktspējas kritērijiem, kad ēka tiek apdzīvota
  • Pieņemot, ka šie kritēriji tek sasniegti, ēka atbilst Multi Comfort zīmoga prasībām.

Plašāka informācija: www.multicomfort.com

My Comfort® no Saint-Gobain

 My Comfort concept®  ir Saint-Gobain inovatīvu risinājumu kopums, kas nodrošina lielāku komfortu privātmāju telpās. Koncepts ir  kopīgi izstrādāts un tiek realizēts ar atlasītiem būvniecības uzņēmumiem, lai sniegtu iespēju uzlabot savas mājas.

My Comfort by Saint Gobain

 

My Comfort sniedz  lielisku iekštelpu komfortu, tas nozīmē:

  • Klusāku māju ar augstāku skaņas izolāciju, kas nodrošina labsajūtu telpās, netraucētu miegu utt.
  • Pateicoties skaņu absorbējošiem griestiem, virtuvē un dzīvojamā istabā ir patīkams skaņas līmenis, nerodas traucējoša atbalss. Īpaši svarīgi tas ir lielās telpās ar augstiem griestiem un cietajiem materiāliem uz sienām un grīdām.
  • Patīkama, vienmērīga temperatūra un samazinātas enerģijas izmaksas, pateicoties augstai fasādes siltumizolācijai, logu stiklojumam, grīdas un jumta siltumizolācijai.

 

Back top