Komforta risinājumi
Komforta risinājumi

Komforta risinājumi

Divi piemēri no Saint-Gobain ieviestajiem jēdzieniem. Tie ir īpaši izstrādāti ēku celtniekiem un darbuzņēmējiem, lai palīdzētu uzlabot komfortu telpās.
Image
multi_comfort_rgb_rgb_en
top-left

Multi Comfort koncepts

Multi Comfort ir visaptverošs risinājums, kas balstīts uz pasīvās ēkas standa

Image
My Comfort® no Saint-Gobain - uzlabo ēkas un cilvēku dzīvi
top-left

My Comfort® no Saint-Gobain - uzlabo ēkas un cilvēku dzīvi

My Comfort koncepts ir Saint-Gobain inovatīvo risinājumu kombinācija, kas nod

Komforta koncepti

Saint-Gobain ir izstrādājis konceptus, kas paaugstina ēkas kvalitāti, kā arī uzlabo iekštelpu vidi, tādējādi norošinot labklājību un veselīgu vidi cilvēkiem.

Multi Comfort koncepts

Multi Comfort ir visaptverošs risinājums, kas balstīts uz pasīvās ēkas standartu. To izmanto, lai uzlabotu komfortu un ilgtspējību jaunām ēkām, kā arī māju, biroju, skolu, slimnīcu un citu ēku renovācijai tādā veidā, kas cilvēkiem uzlabotu komfortu, veselību un labklājību.

designDifference_0

 

Multi Comfort ir balstīts uz noteiktiem parametriem, kas objektīvi mēra komforta līmeni dažādu veidu ēkās. Lai ēka atbilstu Multi Comfort kritērijiem, tai:

  • Jābūt veidotai atbilstoši Multi Comfort standartiem ar norādītajiem Saint-Gobain produktiem
  • Jāatbilst būvniecības veiktspējas mērījumiem, ko veic trešā puse Jāatbilst noteiktiem veiktspējas kritērijiem, kad ēka tiek apdzīvota
  • Pieņemot, ka šie kritēriji tek sasniegti, ēka atbilst Multi Comfort zīmoga prasībām.

Plašāka informācija: www.multicomfort.com

My Comfort® no Saint-Gobain

My Comfort concept® ir Saint-Gobain inovatīvu risinājumu kopums, kas nodrošina lielāku komfortu privātmāju telpās. Koncepts ir kopīgi izstrādāts un tiek realizēts ar atlasītiem būvniecības uzņēmumiem, lai sniegtu iespēju uzlabot savas mājas.

wenghuset-oppdatert

 

My Comfort sniedz lielisku iekštelpu komfortu, tas nozīmē:

  • Klusāku māju ar augstāku skaņas izolāciju, kas nodrošina labsajūtu telpās, netraucētu miegu utt.
  • Pateicoties skaņu absorbējošiem griestiem, virtuvē un dzīvojamā istabā ir patīkams skaņas līmenis, nerodas traucējoša atbalss. Īpaši svarīgi tas ir lielās telpās ar augstiem griestiem un cietajiem materiāliem uz sienām un grīdām.
  • Patīkama, vienmērīga temperatūra un samazinātas enerģijas izmaksas, pateicoties augstai fasādes siltumizolācijai, logu stiklojumam, grīdas un jumta siltumizolācijai.