ILGTSPĒJAS EKSPERTI
CTA-_520x220_3_1

Mūsu komandas ir ilgtspējas lietpratēji

Saint-Gobain, mēs nopietni uztveram ilgtspējību. Tāpēc mēs esam izveidojuši ilgtspējīgas attīstības ekspertu komandu, kas atbalstītu jūsu videi draudzīgo ēku projektus, un kopā ar jums izstrādā individuāli pielāgotus risinājumus atbilstoši jūsu ilgtspējības mērķiem.
Call-to-action-block-2-colums_team

Iepazīstiet ekspertus!

Vai jūs plānojat LEED platīnu savam projektam Zviedrijā un domājat, kā iegūt materiālu uzticamību? Vai jums ir nepieciešams atbalsts no DGNB konsultanta jūsu videi draudzīgas ēkas koncepcijai Dānijā? Vai jūs meklējat EPD izolācijas izstrādājumam Somijā? Vai vēlaties ģipškartonu ar mazāk nekā 3 kg CO2 uz vienu kvadrātmetru Jūsu sabiedriskās ēkas būvniecībai Norvēģijā? Vai meklējat partneri, kas var palīdzēt sasniegt Jūsu oglekļa un aprites ekonomikas mērķus?

Mūsu eksperti var Jums palīdzēt!

Louise, Daniel, Cecilie, Rasmus, Camille, Anne, Helene, Malin…Uzziniet vairāk par viņu kompetences jomām zemāk un jautājumu gadījumā sazinieties!

Iepazīstiet ekspertus šeit

CTA_520x220_heroes_2

Ilgtspējība visos līmeņos

Ilgtspēja nav tikai daļa no Saint-Gobain zīmola pamatstratēģijas, bet ir arī daļa no uzņēmuma kultūras. Mēs piedāvājam apmācības un izaicinājumus mūsu darbiniekiem, lai paaugstinātu viņu ilgtspējības kompetences.

Mēs esam izstrādājuši lietotni, kas pieejama visiem mūsu darbiniekiem, lai dalītos ar viņiem mūsu zināšanās un redzējumu par ilgtspējību un ilgtspējīgu būvniecību. Viktorīnas, video, izaicinājumi, darbības ... tas ir jautrs veids, kā uzzināt vairāk par ilgtspējību!

Mēs uzskatām, ka mazās darbības ko mēs veicam, kopumā rada lielu ietekmi, līdz ar to 2017. gadā esam izveidojuši kampaņu "Lielie mazie soļi". Visiem mūsu darbiniekiem ir iespēja balsot par viņu tīkamākajiem ekoloģiskajiem refleksiem jeb darbībām un vispopulārākie no tiem tiks ieviesti visos Saint-Gobain uzņēmumos pasaulē.