Atpazīstams līderis
Saint-Gobain atzīts ilgtspējības līderis

Atzīts līderis

Saint-Gobain, mēs esam apņēmušies nodrošināt ilgtspējību un ilgtspējīgas ēkas, un mēs lepojamies, ka esam atzīts mūsu nozares līderis.

Atpazīstamas saistības

Saint-Gobain ir 2016.gadā pievienojies Dow Jones “Pasaules” un “Eiropas” Ilgtspējas Indeksos, un ierindojas top trīs starptautisko kompāniju vidū, kā arī esam pirmajā vietā kā Eiropas celtniecības produktu uzņēmums.

Mēs esam parakstījuši ANO Globālo līgumu kopš 2003. gada, un mēs atklājam mūsu ietekmi uz klimata pārmaiņām, ūdeni, mežiem, izmantojot CDP programmas.

Ziemeļvalstīs 2014. gadā esam parakstījuši Ziemeļvalstu būvniecības hartu , kuras mērķis ir paātrināt ilgtspējīgu būvniecības koncepciju attīstību Ziemeļvalstīs.

CTA-_520x220_leader_1

Individuāla vadība

Mūsu izpilddirektors, Pierre-André de Chalendar, ir uzņēmies spēcīgu vadību, kā arī personisku apņemšanos cīnīties pret klimata pārmaiņām.

Viņš ir bijis iesaistīts COP21 samitā un nodevis savu redzējumu sabiedrībai publicējot grāmatu Mūsu cīņa par klimatu.

2016.gadā viņu apbalvoja ar “David Gottfried Global Green Building Award” ko pasniedza Pasaules "Zaļās" Celtniecības padome. Šī balva atzīst viņa personīgo iguldījumu globālo "zaļo" ēku kustībā un jo īpaši viņa novatorisko un unikālo pieeju uzņēmējdarbības "zaļās" būvniecības stratēģijai.

CTA-_520x220_leader_padc_2