Text Content
Label
Kas ir digitālā būvniecība?
Description

Būvniecība kļūst arvien sarežģītāka, tādēļ digitālā būvniecība ir būtiska visā pasaulē, īpaši Ziemeļvalstu un Baltijas reģionos. Tas ir saistoši gan uzņēmumiem, gan valdībām, jo digitālā pieeja var uzrādīt iespējamās kļūdas un nepieciešamos pielāgojumus pirms būvniecības posma uzsākšanas:

  • var ievērojami ietaupīt laiku
  • var ievērojami samazināt nozares ietekmi uz vidi
  • galu galā tas ir labvēlīgi ekonomikai.

Ēkas kļūst advancētākas un celtniecības nozarē rodas arvien vairāk produktu. Faktiski Dānijā, kas ir pamatots kritērijs Ziemeļvalstu reģionam, šobrīd ir 600 000 reģistrētu celtniecības produktu.

Kopumā, būvniecības nozare strauji attīstās, to paturot prātā, nav brīnums, ka digitālā būvniecība kļūst aizvien aktuālāka (BIM, 3D printēšana, ražošanas automatizēšana u.t.t)

Width
50%
Label
Ko Saint-Gobain var piedāvāt?
Description

Kā ražotājam, mums ir zināšanas un izpratne par produktiem, par to veiktspēju un piegādes nosacījumiem. Mēs varam pielāgot risinājumus, uzlabot "pielietošanas parocīgumu" un pārliecināties, ka produkti tiek nogādāti uz būvniecības vietu īstajā laikā, pareizā veidā. Tas viss dod mums unikālu pozīciju, padarot digitālo būvniecību par izdevīgu rezultātu mūsu partneriem un klientiem.

Mūsu pieredzes izmantošana, lai uzlabotu būvniecības procesus, ir daļa no Saint-Gobain DNS. Mūsu mērķis nav īstermiņa uzlabojumi, bet gan iespēja stiprināt sadarbību un veidot ilgtermiņa partnerības, kuras, mūsuprāt, ir pamats veselīgam un stabilam biznesam.

To visu apkopojot, ir skaidrs, ka digitālie rīki un risinājumi ir nepieciešamība būvniecībai nākotnē, un tas ir labs bizness mums visiem.

Width
50%
Back top